spotkanie z Wami!


Kilka dni temu miało miejsce spotkanie z Wami w Katowicach. Jeśli chodzi o mnie to bardzo długo wzbraniałam się przed takim spotkaniem. Od około dwóch lat dostawałam od Was mnóstwo maili i wiadomości z zapytaniem czy zorganizuję spotkanie. Moja odpowiedź zawsze brzmiała tak samo, czyli, że nie chcę nic obiecywać. Dlaczego? Po prostu zawsze obawiałam się, że nikt nie przyjdzie, drugim powodem jest to, że jestem nieśmiałą osobą i bałam się, że nie będę potrafiła nawiązać z wami kontaktu. Pewnego dnia napisała do mnie Magda (Zmiano) z zapytaniem czy nie chciałabym dołączyć do nich na spotkaniu w Katowicach. Do Katowic mam niedaleko, więc się zgodziłam. Cieszyłam się, że będę miała okazję spotkać się z ludźmi, którzy mają takie same zainteresowanie i hobby jak ja oraz, że będę mogła poznać moich widzów. Zmiano możecie kojarzyć z czasów jej blogowania, ponieważ kilka tal temu prowadziła bloga na pingerze i własnie tak się poznałyśmy, Po tych kilku latach doszło do spotkania, co bardzo mnie cieszy. W Katowicach pojawiła się również littlenonster96. Nie zbrakło również chłopaków- SerafinTV oraz McAndy, czyli dwójka na prawdę pozytywnych osób. Mam nadzieję, że to nie ostatnie nasze spotkanie! :)
Całe spotkanie minęło mi bardzo szybko! Dajecie nam mnóstwo pozytywnej energii, bo fajnie wiedzieć, że za tymi wszystkimi liczbami kryją się prawdziwe osoby. Miło mi się z wami rozmawiało i bardzo dziękuję, że przyszliście.
Niektórych dziwi i zastanawia fenomen tych całych spotkań. I tu nie chodzi o to, że uważają się za gwiazdy (przeczytałam takie oskarżenie pod filmikiem Zmiano, więc nawiązuję do tego), bo zrobili tour po miastach w Polsce, nie przesadzajmy, jesteśmy normalnymi ludźmi, którzy udzielają się w internecie, co przyczyniło się do tego, że zyskaliśmy jakąś grupę obserwatorów, którzy chętnie poznali by nas oraz porozmawiali by z nami na żywo a nie tylko spoglądali na nas na monitorze. Takie spotkanie to po prostu dobra okazja aby porozmawiać z osobami, które zna się tylko z internetu a dla nas jest to cudowna okazja na poznanie osób, które siedzą po drugiej stronie i nas czytają czy oglądają. Jeśli chodzi o mnie to ja mam wiele takich osób, które udzielają się w internecie i z chęcią bym je poznała! :)

♥ iks pe

10 komentarze:

 1. czy nagrasz filmik na temat twojego nowego telefonu? :) dlaczego zdecydowałaś się na zakup s4 a nie iphone (tak z ciekawości pytam)? :) kurcze muszę zdecydować jaki telefon kupić i naprawdę nie mam pojęcia który będzie lepszy... ip czy s4? ;c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy jaki IP. Nie opłaca się kupować iphonów słabszych niż 5 ponieważ apple już ich nie wspiera( nie ma nowych aplikacji, aktualizacji programów, nowych ios).

   Usuń
  2. właśnie myślałam nad ip 5s tylko że jak dla mnie jest troszeczkę za drogi i nie wiem właśnie czy kupić tego samsunga s4 czy zaczekać aż ip 5s stanieje... dziękuję anonimie za odpowiedź! ♥

   Usuń
 2. ahh szkoda że nic nie wiedziałam o tym spotkaniu!

  julalula.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. czy masz jakiś sposób na cellulit? błagam pomóż :C jestem szczupłą osobą (mam niedowagę) a mam to cholerstwo...

  OdpowiedzUsuń
 4. W rzeczywistości jesteś jeszcze bardziej pozytywną osobą, niż przypuszczałam! :D
  Naprawdę cieszę się, że miałam okazję Cię poznać i mam nadzieję, że teraz będziesz coraz częściej organizowała takie spotkania! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. dlaczego nie odpisujesz na komentarze?

  OdpowiedzUsuń
 6. nagraj filmik o swoim nowym telefonie :) :D

  OdpowiedzUsuń

 

Blogger news

FBlinklinkTwitter

Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

Translate