30.10.14"Nie możesz prowadzić swojego życia dla innych. Musisz robić to, co jest słuszne według ciebie, nawet jeśli ranisz tym ludzi, których kochasz" Nicholas Sparks

Cytat bardzo prawdziwy i życiowy. Ile razy zrezygnowałeś dla kogoś z czegoś, czego bardzo chciałeś oraz pragnąłeś? Jeśli było tak kilka razy, a może kilkanaście, to lepiej zacznij dostrzegać swoją niezależnośc i to, że możesz podejmować własne decyzje. Pamiętaj, że rezygnująć z czegoś tracisz ogromną szansę na przykład na spełnienie swoich marzeń. Nie możesz być niewolniekiem! Musisz być wolny jak ptak. Nie możesz ulegać wpływom czy poradom innych, podejmując decyzje. Bliscy czasami dobrze ci radzą, bo chcą dla ciebie jak najlepiej, ale nie bójmy się popełniać błędów, bo to one nas uczą. Skończ patrzeć na to czego inni od ciebie oczekują i zacznij dostrzegać to czego ty od siebie oczekujesz. Nie możesz zadowolić wszystkich dookoła, ale zawsze możesz dokonać prawidłowych wyborów, które zadowolą ciebie.(płaszcz- SheInside | spodnie- H&M | bluzka- Nelly | naszyjnik- H&M | torebka- Mihito | botki- Labotti)


Miłego!
♥ iks pe

11 komentarze:

 1. Wspaniały post i zdjęcia. Już kiedyś miałam do Ciebie napisać, ale nigdzie nie zauważyłam maila. Często mnie motywujesz tym co robisz, swoimi prostymi słowami. Dziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. cudownie wygladasz :) piekny ten plaszczyk ;) jaki masz jego rozmiar?

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mądry cytat :)
  nataa-liiaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny cytat ;3
  nataa-liiaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. 100% egoizmu. Jeśli się kogoś kocha to można dla niego z czegoś zrezygnować i jest się przez to szczęśliwym. Paradoksalnie uszczęśliwianie bliskich daje więcej radości niż uszczęśliwianie w kółko samego siebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest temat rzeka, każdy interpretuje jak chce. W moim życiu nie istnieje takie słowo jak egoizm. Mogę się dzielić wieloma rzeczami z ludźmi, ale dlaczego ktoś ma mi przyciać skrzydła? Niekoniecznie w tym poście miałam na mysśli miłość (ale tak jak napisałam każdy interpretuje jak chce), lecz jeśli już do miłości nawiązałaś, to uważam, że miłośc powinna uskrzydlać człowieka. To jest przepiękne uczucie. Nasz wybranek powinien wspierać nas w naszych poczynanaich, powinien nas motywować, a nie zniechęcać, przez co my rezygnujemy. Miłość to zaufanie, przywiązanie, oddanie ale jednocześnie wolnośc. A jeśli chodzi o dawanie powodów do szczęścia innym to to jets najlepsza rzecz na świecie!

   Usuń
 6. Piękny płaszcz i buciki <3
  Mam pytanie odnośnie nich ... czy jak chodzisz to strasznie stukają ? :>

  OdpowiedzUsuń
 7. Co to za piękna szminka? :)

  OdpowiedzUsuń
 8. skąd szminka i lakier? :) Śliczna ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. to nie jest egoizm! Nie patrz nawet na takie komentarze; ludzie, którzy wiedzą co to znaczy ZWYKŁY SZACUNEK DLA INNYCH I SIEBIE zrozumieją twoje słowa :) Bo przecież chodzi tylko o to, żeby pozostać wiernym sobie i pozwolić innym na to samo... A że czasem interesy są sprzeczne - bywa, no trudno.

  Doskonale cię rozumiem! Na tyle, że wybrałam ten sam szablon bloga nawet nie wiedząc o twoim...! :)

  OdpowiedzUsuń

 

Blogger news

FBlinklinkTwitter

Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

Translate