MeetYT2, czyli weekend w Krakowie


Dawno nie było wpisu z jakąś fotorelacją czy opisem któregoś z moich dni, więc dzisiaj postanowiłam, że opiszę wam mój weekend spędzony w Krakowie. 
Kiedyś na Facebooku zauważyłam wydarzenie MeetYT2, z ciekawości kliknęłam i zobaczyłam, że organizowane jest w Krakowie, postanowiłam się zapisać jako YouTuber. Pomyślałam "co mi szkodzi", a do Krakowa nie mam daleko. Moje zgłoszenie zostało rozpatrzone pozytywnie, ale do końca nie wiedziałam, czy chcę tam jechać. Miałam jakiś obawy, takie głupie wrażanie, że takie meet-up'y nie są dla mnie, wieć nie paliło mi się tam.Jednak pewnego wieczoru napisała do mnie jedna z dziewczyn,czy nie chciałabym brać udziału z nimi w panelu, który będzie miał miejsce na imprezie. Pomyślałam siebie, ze to może być ciekawe doświadczenie i takim oto sposobem postawiłam po raz pierwszy odezwać się do Nicole (Nicoleheartsmakeup21) z zapytaniem o spotkanie przed imprezą. Ostatecznie wyszło tak, że Nicole zaproponowała mi, że mogę u niej zostać i spędzimy wspólnie weekend. Ucieszyłam się :) 
3 stycznia około godzony 9:30 byłam już w Krakowie. Nicole razem z mamą odebrały mnie z dworca, zawiozłyśmy moją torbę do domu i pojechałyśmy na spotkanie z dziewczynami do Charlotte. Powiem wam szczerze, ze byłam tam po raz pierwszy i jedzonko bardzo mi zasmakowało. Myślę, że zawitam tam ponowie przy najbliższej wizycie w Krakowie.
Po godzinie 12 wyruszyłyśmy na miejsce zlotu. Przechadzałyśmy się pięknym rynkiem, pogoda była niesamowita, aż chciało się spacerować!Po dotarciu na miejsce nie miałyśmy zbyt wiele czasu, bo nasz panel zaczynał się przed 14. Prawda jest taka, że nie wiedziałyśmy konkretnie o czym będziemy mówiły, wszystko było totalnie spontaniczne i pomógł nam w tym DG, który zadawał nam pytania. Na początku każda z nas się przedstawiła, a później poszło z grubej rury. Powiem wam szczerze, że miałam wielkiego stresa, aczkolwiek dziewczyny mówiły, że występy publiczne są mi przeznaczone, bo bardzo dobrze się wypowiadałam, jakbym miała wszystko wcześniej ułożone, a tak nie było! :D Rozmawiałyśmy z wami o wszystkim, począwszy od naszych zainteresowań, o krytyce w życiu codziennym, o sprzęcie, o youtubowych przyjaźniach, o wsparciu  bliskich kończąc na inspiracjach, naszych zainteresowaniach oraz pytaniach od publiczności.Ucieszyło mnie to że tak wiele z was do mnie podeszło, że mogłam  wami porozmawiać, że mogłam dodać wam motywacji. Ale przede wszystkim chciałabym podziękować za to, że jesteście, że mnie wspieracie oraz za to, że otrzymałam od was tyle ciepłych słów, które bardzo mnie zmotywowały. W tej jednej sali byli ludzie, którzy doceniali to co robię. To było coś cudownego, zupełnie inny świat. Tam byli ludzie, którzy mieli tą samą pasję co ja, nikt mnie za to nie oceniał, dlatego czułam się tam tak dobrze, bo mogłam być sobą i każdy mnie rozumiał, więc powrót do rzeczywistości nie był łatwy. 


Po całej imprezie udałyśmy się odwieźć Alę (Vintage Lilabelle) na dworzec, ponieważ miała autobus do domu!

W drodze powrotnej razem z Nicole kupiłyśmy sobie jabłka w czekoladzie z orzechami! Coś pysznego! ♥Kraków nocą jest CUDOWNY!♥Wieczorem udałyśmy się na after party. Ogólnie uważam, że impreza była całkiem udana. Bawiłyśmy się do godziny 3 lub 4.Tańczyliśmy, rozmawialiśmy. Na prawdę super jest porozmawiać z osobami, które dzielą się tymi samymi zainteresowaniami, bo ja jestem tego, pewna, że moi znajomi mają już dość mojego gadania i YT, tym bardziej, że prócz moich filmików, które oglądają czasami (bo pewnie też nie zawsze) nie zerkają tam po nic więcej :D 


Po przespaniu 4h razem z Nicole zabrałyśmy się za nagrywanie wspólnych filmików na nasze kanały, później szybkie zakupy, zdjęcia w foto-budce na pamiątkę, obiadek i już z torbą później udałyśmy się do Galerii Krakowskiej, gdzie czekały na nasz dziewczyny- Klaudia (cloudear) i jej przyjaciółka Zuza. Spędziłyśmy wspólnie trochę czasu i ja o 17:40 miałam autobus do domu!


I tak własnie minął mi weekend w Krakowie. Myślę, że będę miło wspominała moją tak dużą pierwszą imprezę oraz to, że miałam okazję wystąpić na panelu. Uważam to za duże wyróżnienie. Dla takich chwil cieszę się, że nie poddałam się, że byłam silna i mimo tego, że niektórzy ludzie nie akceptują tego co robię, wyśmiewają się (a myślałam, że w technikum ludzie są dojrzalsi) robiłam swoje i doprowadziło mnie to do tego miejsca w którym się teraz znajduję i ukształtowało mnie taką osobą jaką teraz jestem. 

Jeśli macie jakieś zdjęcia to wysyłajcie na maila (ikspe@onet.pl)
Miłego!
♥ iks pe
A JUTRO NA KANALE FILMIK Z KRAKOWA!

10 komentarze:

 1. świetne zdjęcia i wpis :*
  ja właśnie nie rozumiem osób, które się wyśmiewają z czyjeś pasji, dla mnie to dziwne jest ;/

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurcze, strasznie mi szkoda, że tam nie byłam, ale do Krakowa mam strasznie daleko:( Bardzo zazdroszczę, że spotkałaś się z Klaudią (cloudear), bo od niej zaczęła się moja przygoda z yt i gdyby nie jej kanał, nigdy nie trafiłabym do innych wspaniałych dziewczyn jak np. ty:)

  http://whiteblackbooks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny wypad :) ja też zaczynam vlogowac i boję się że ktoś ze szkoły będzie się ze mnie spał więc wiedzą tylko 2 koleżanki z klasy które są mi najbliższe, więc prędzej czy później tak by się jakoś dowiedziały i moja przyjaciółka i bardzo mnie wspierają :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aż chce mi się jechać do krakowa <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Strasznie mi było poznać Was wszystkie dziewczyny !!! Jesteście strasznie inspirujące i pełne energii :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Widać że super się bawiłaś, jak tylko ustalą datę meetyt 3 , na pewno będę musiała się tam wybrać :D
  nataa-liiaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny wpis :) Nie przejmuj się innymi, powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Szkoda, że mnie tam nie było. Bardzo fajny wpis :)
  noamilandia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. JEJU ALE ŚWIETNY POST I ZDJĘCIA !!!! <3

  OdpowiedzUsuń

 

Blogger news

FBlinklinkTwitter

Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

Translate