17.07.15


“Kazali nam wierzyć, że miłość, ta prawdziwa, zjawia się tylko jeden raz w życiu i do tego zazwyczaj przed trzydziestym rokiem życia. Nie powiedziano nam, że miłość nie jest sterowana i nie przychodzi w ściśle określonym czasie. Kazali nam wierzyć, że każdy z nas jest połówką pomarańczy, że życie ma sens tylko wtedy, gdy znajdziemy tę drugą połowę. Nie powiedziano nam, że rodzimy się w całości, że nikt w naszym życiu nie zasługuje na to, by nieść na swoich barkach odpowiedzialność za dopełnienie naszych braków: rozwijamy się w sobie. Jeśli jesteśmy w dobrym towarzystwie, to jest to po prostu przyjemniejsze. Kazali nam uwierzyć w formułę 'dwa w jednym': dwoje ludzi, którzy myślą tak samo, zachowują się tak samo, że jedynie tak to działa. Nie powiedziano nam, że to ma swoją nazwę: anulowanie siebie; że jedynie osoby o własnej osobowości mogą budować zdrowe związki. Kazali nam wierzyć, że małżeństwo jest koniecznością i że pragnienia 'nie o czasie' muszą być stłumione. Wmówili nam, że piękni i szczupli są bardziej kochani, że ci, którzy uprawiają mało seksu są zacofani, a ci, którzy uprawiają go zbyt wiele nie są wiarygodni. Kazali nam wierzyć, że istnieje tylko jeden przepis na szczęście, taki sam dla wszystkich, i ci, którzy starają się go ominąć, skazani są na marginalizację. Nie powiedziano nam, że ten przepis nie działa, frustruje ludzi, alienuje ich i że istnieją inne alternatywy. Ach, nie powiedzieli nam nawet tego, że nikt nigdy nam tego nie wyjaśni. Każdy z nas odkryje to na własną rękę.”
- john lennon.


(sukienka- romwe | okulary- sinsay | sandały- CCC)

Miłego!
♥ iks pe

11 komentarze:

 1. cudowny strój! :)
  A Twój uśmiech zawsze wywołuje uśmiech na mojej twarzy! :)

  http://alexandraiwinska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. ta "sukienka" niestetycznie na tobie leży , wręcz powiedziałabym ze wisi i nie ładnie się układa. naprawdę masz ładna figurę i nie powinnaś zakładać "prześcieradła" na siebie. pozdrawiam Karina

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałam już ten cytat nie raz, a mimo to za każdy razem jak go czytam coraz bardziej go uwielbiam.
  Śliczna stylizacja <3

  www.kiercia.blogspot.com-kllik!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudownie wyglądasz :* :*

  Zapraszam do mnie ;) https://milosczycieszkola.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Super stylizacja taka boho, ale czcionka jest bardzo mała i trudno się czyta. Gdybyś ją poprawiła na większa byłoby genialnie :)
  Pozdrawiam, www.juullkaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. jaki przepiękny, letni outfit *-*

  http://healtyandhappy.blogspot.com/<3

  OdpowiedzUsuń
 7. super stylizacja :)
  http://meeveryday98.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. przepiekny cytat, przeczytalam 2 razy, aby zrozumiec kazde slowo i zdanie jeszcze lepiej :)

  http://kamoop.blogspot.com <-klik

  OdpowiedzUsuń
 9. do twarzy ci w tym kolorze :)

  http://natuuuu-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 

Blogger news

FBlinklinkTwitter

Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

Translate