21.05.14


Emocje.
Potrzebujemy całej palety. Tych kapiących szczęściem, jak i tych, które wpędzają nas w stany głębokiej melancholii. Nie odrzucam żadnych. Jesteśmy skazani na jedne i drugie. Potrafię je smakować i czerpać z nich energię do działania. Celebrować. Zatrzymuję się, ale nie stoję. Pozytywne uderzają mi do głowy niczym dobry szampan, natomiast te na drugim biegunie najlepiej napędzają do twórczej pracy. Podsycam je w sobie, wykorzystuję do granic, próbuję zapamiętać jak najwięcej nim razem z czasem uciekną mi przez palce. Emocje są narkotykiem. Jednak nie obawiam się przedawkowania. Paradoksalnie, ich świadomość pozwala mi utrzymać równowagę.
Nauczyć się i pielęgnować odczuwanie. O to trzeba walczyć. Nie dać tego w sobie zniszczyć. Mimo cynizmu i szyderczego śmiechu wokół. Za mało czasu i zbyt wiele do stracenia, by udawać kogoś innego.
Może i brzmi to patetycznie. Nic to. Dlatego "łap dystans i pamiętaj, na zakrętach się trzymaj".

(spodnie i gorset- SheInside )


Miłego dnia!
♥ iks pe

14 komentarze:

 1. śliczne zdjęcia <3
  youonnlyliveonce.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. dobrze mówisz, popieram. :)
  PS. masz piękny uśmiech.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale ładniutki brzuszek ;3
  nataa-liiaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdzie wyszłabyś tak ubrana ? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny wpis. ;) piękne słowa i zdjęcia również. ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. co sie ostatnio taka wygodna zrobiłaś i wstawiasz skopiowane skądś cytaty byle by było coś napisane ? napisz czasem coś od siebie jak kiedyś..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. znaleźć cytat, który dosłownie przekazuje twoje myśli to coś najlepszego na świecie

   Usuń
 7. Dziewczyno! Jak nikt potrafisz wesprzeć na duchu! Oglądam Cię już nie wiem jak długo... rok, dwa... widziałam jak się zmieniasz, jak dorastasz. Oglądałam tez Twoje filmy! Podziwiam Cię za wszystko co robisz. Ostatnim czasem jesteś jeszcze bardziej radosna i szczęśliwa. Tez chciałabym tak zostawić wszystko i po prostu żyć! Mam nadzieje, ze może kiedyś się spotkamy i wytłumaczysz mi na czym to wszystko polega
  Nie rezygnuj i pinij do przodu!
  Dziękuję - Magda

  OdpowiedzUsuń
 8. Jesteś niesamowita. Stałaś się dla mnie wielką inspiracją, ponieważ uwielbiam sposób w jaki podchodzisz do życia. Sama stawiam małe kroki, by w końcu w siebie uwierzyć i cieszyć się każdą drobnostką. Wiadomo nie będzie to łatwe zadanie, ale kiedy czytam Twój nowy wpis, dostają mocnego kopa i znów działam. Trzymaj tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 9. jedziesz na Zeusa?

  OdpowiedzUsuń
 10. Spodnie świetnie na Tobie leżą!

  OdpowiedzUsuń
 11. Te zdjęcia są cudowne! :D

  OdpowiedzUsuń

 

Blogger news

FBlinklinkTwitter

Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

Translate